הפוך את זה טוב לדף הבית שלך                       הוסף למועדפים

                                   קניונים          עיריות בישראל / מועצות אזוריות

זה טוב דף הבית הטוב בישראל

דף בית המרכז עבורכם את האינפורמציה וכל הקישורים לכל מה שטוב באינטרנט

 דף הבית      אודות  

  קניונים

  קלאב הוטל דיל

  בתי קולנוע

  שלח לחבר

אז מי אנחנו ומה הבשורה הגדולה?

 

בטח תגידו וואלה באמת... לא הגזמתם? דף הבית הטוב בישראל? היקום היבחוש ויכה את הפילים הגדולים?

זה מה שיפה באינטרנט גם קטן יכול לתת שירות גדול וזה בדיוק מה שאנחנו מתכוונים לתת לכם.

 

אנחנו מתיימרים ומתכוונים להיות דף הבית הטוב בישראל.

 

תנסו, תאהבו, תתרגלו. "זה טוב" – דף הבית הטוב בישראל. מהיום על מסך המחשב שלכם. הקליקו כאן והפכו "זה טוב" לדף הבית שלכם

 

זה טוב – הוא דף בית שנולד מאהבה והבנה. אהבה לאנשים ואהבה והבנה של עולם האינטרנט ועולם הגולשים באינטרנט

 

"זה טוב בשבילי" (בשבילך) - בנוסף למה שאנחנו חושבים ומאמינים שטוב שיהיה מקושר אליכם בקליק, יש לכם מקום להוסיף את הקישורים המועדפים הפרטיים שלכם. כל אחד ואחד מכם, יכול להוסיף את הקישורים המועדפים הפרטיים שלו כחלק אינטגרלי מ"זה טוב". פשוט הקליקו על הקישור "רישום משתמש חדש" הנמצא במרכז הדף, (בשורה הכחולה המפרידה בין החלק העליון לחלק התחתון של דף הבית), תנו לעצמכם שם וסיסמא (רצוי לרשום גם כתובת אימייל לצורך שיחזור שם וסיסמא במקרה שתשכחו אותם) והתחילו להוסיף את קישורים / מועדפים אישיים שלכם. מעכשיו תוכלו לקחת קישורים מהמחשב בעבודה למחשב בבית ולהיפך. זה טוב בשבילי - הקישורים האישיים שלכם הולכים איתכם לכל מקום.

 

אם כבר הגעתם לכאן, אז בבקשה תשקיעו מעט ותקראו עוד כמה שורות, בכל זאת – הקדשנו זמן, חשבנו מה לומר לכם, אפילו צבענו כמה מילים באדום, כדי להדגיש את הפאנצ'ליין בכמה עקיצות קטנות שיבחוש קטן עוקץ פיל גדול... J

 

אנחנו חבורה של פריקים של אינטרנט, שעובדים, חיים ונושמים אינטרנט כבר לא מעט שנים, ביניהם, מומחה לשיווק, מתכנת זוטר ועוד כמה חברים טובים שמבינים בכמה דברים.

 

כמוכם, גם אנחנו השתמשנו בדף בית ששייך לאחד האתרים הגדולים (היו גם ניסיונות למצוא תחליפים אופנתיים שעולים מדי פעם לרשת, שלא ממש ריצו אותנו). אבל לאחרונה פשוט הבנו שאין בישראל אף דף בית שממש "מספק את הסחורה" לה אנו מצפים מדף בית טוב.

 

דף בית טוב צריך להיות פשוט, נעים לעין, לא קופצני, יעיל – מביא אלינו בקליק אחד את מה שבאמת צריך, את מה שטוב בכל רשת האינטרנט. בכלכלה קוראים לזה לתת ביטוי ליתרון היחסי של כל אחד. דף בית טוב, מכוון אתכם בכל נושא למה שבאמת טוב.

 

אז אם גם אתם אומרים: "Y(net), וואלה, הם צודקים, גם לנו נמאס שmsnג'רים אותנו ומנענעים לנו פרסומות קופצות מול העיניים, גם לנו נמאס שאת כל הNRGיה צריך להוציא על מציאת ה- X המרצד שיוריד לנו סוף סוף את הפרסומת המעצבנת שקופצת לנו מול העיניים". (חלק מכם בטח אומר" מה, לא שמעתם על חוסמי פופ-אפים?". וואלה, וואלה, וואלה... באמת... לא שמתם לב שהגדולים המציאו פטנטים "עוקפים"? פתאום הדף נהיה רחב ולא רואים מסך, אלא רק פרסום ושוב ה- X המעצבן... )

 

מה שעוד מרגיז זה שהגדולים, הופכים למונופול על המסך שלנו. הגדולים כבר אינם פורטל אמיתי שמביא לנו את הכי טוב מכל רשת האינטרנט, אלא בעיקר את מה שיש אצלם, את התוכן הפנימי שלהם שאינו בהכרח הטוב בתחומו ברשת. זה טוב מביא אליכם את כל מה שטוב בכל הרשת ולא את המדורים הפנימיים של דף הבית שלכם. זה טוב הוא באמת שער אמיתי לאינטרנט ולא שער לאתר האינטרנט שאליו שייך דף הבית.

 

אז מה, הכרזנו מלחמה על הגדולים? ממש לא. אנו באמת חושבים שאלו הם אתרים מצויינים וחשובים, שבזכות המשאבים שלהם, יכולים להביא דברים שקטנים לא יכולים. אבל בואו נודה על האמת, הם כבר לא טובים בתור דף בית. אז תפטרו מההרגלים הישנים, הקליקו כאן ותראו שזה באמת טוב לתת לנו להיות דף הבית שלכם.

 

אם יש לכם הערות, הארות, הצעות לשיפור, מילים טובות, (גם מילים פחות טובות...), ישנה קטגוריה שחסרה לכם מול העיניים, גיליתם קישור שבור (קישור שבאופן מתמשך לא מוביל לשום דף) אנא כתבו אלינו לכתובת האימייל: info@zetov.info  

 

אהבתם את האתר? נודה לכם אם תפיצו אותו בין כל חבריכם.

(לא נכעס עליכם אם תפיצו אותו גם בפורמים, צ'אטים, פסגות שלום אזוריות, ועידות חיזרים, או בכל דרך אחרת... J)

 

אגב, במקרה ותהיתם – גם אצלנו ניתן לפרסם, רק שאצלנו לא תקבלו פרסום אגרסיבי מול העיניים, לצערנו ישנם לא מעט פרסומאים ומפרסמים שאינם מבינים שאגרסיביות יוצרת לרוב "אנטי" אצל הצרכן ומשיגה לא פעם תוצאה הפוכה.

 

אנו נעשה הכל כדי שמעט הפרסומות שיופיעו באתר, יהיו שקטות ולא מטרידות. זה לא אומר שהן לא תהינה יעילות... להיפך – כך שאם אתם בעלי עסקים, או מנהלי שיווק ואתם מעוניינים לעשות טוב לעסקים שלכם – הקליקו כאן וצרו קשר

 

אנו פתוחים גם לשיתופי פעולה מצד אתרים אחרים, אז בעלי אתרים - גם אתם מוזמנים ליצור קשר.

 

 

דף הבית            אודות              בקשה להוספת אתר             הודעה על קישור שבור              כתוב אלינו               פרסם אצלנו                     המלץ לחבר

© כל הזכויות שמורות לאתר ZeTov.info  זה טוב . אינפו

אין הנהלת האתר אחראית לכל שימוש שנעשה במידע שנמצא באתר או באתרים אליהם מקשר האתר או מפרסמים הנמצאים באתר.